Imprezy Biznesowe

Atrakcyjne położenie ośrodka Leśna Radość w otoczeniu sosnowych lasów, na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, z dala od wielkomiejskiej wrzawy tworzy wyjątkowy klimat do organizacji spotkań biznesowych (konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, imprezy integracyjne). Leśna Radość w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj dysponuje dwiema profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjno-szkoleniowymi (rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, sprzęt nagłaśniający). Każda z nich pomieści 60 osób. Istnieje możliwość zaaranżowania na potrzeby Klienta Biznesowego sali bankietowej, co daje możliwość zorganizowania kongresu czy zjazdu do 150 osób. Na terenie całego ośrodka jest bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).
Liczne atrakcje znajdujące się na terenie naszego obiektu wypełnią czas wolny, sprzyjając relaksowi po wysiłku intelektualnym. Nasza strefa rekeacji (basen zewnętrzny z brodzikiem, kort tenisowy, boiska do siatkówki i koszykówki) strefa rozrywki (kręgle, bilard, dart, cymbergaj) i strefa fitness (sauna parowa, sauna sucha, mini siłownia, sala do ćwiczeń z lustrami) to bogata oferta atrakcji, które z pewnością naładują pozytywną energią naszych Gości. Dodatkowo na terenie naszego ośrodka znajduje się duży namiot plenerowy (wraz ze stołami i ławami), przenaczony do organizacji wieczorów tanecznych, recitali oraz imprez biesiadnych na świeżym powietrzu.

Bliskie sąsiedztwo malowniczego akwenu wodnego (Zalew Poraj) sprawia nowe możliwości organizacji dodatkowych atrakcji (rejsy łódką, rowery wodne, zawody wędkarskie, spływy kajakami). Jura Krakowsko-Częstochowska to urokliwy o każdej porze roku region, który zachęca naszych Gości do aktywności, wycieczek i podziwiania jurajskich szlaków, zamków i pomników przyrody.
Oferujemy obsługę gastronomiczną Gości w pełnym zakresie, od żywienia zbiorowego grup zorganizowanych, przez poczęstunek słodki lub wytrawny podczas konferencji, szkoleń etc., wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu przez naszych kucharzy na bazie świeżych produktów. W razie potrzeby menu dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego.
Dla Klientów Biznesowych organizujemy spotkania handlowe, konferencje, szkolenia, zjazdy, kongresy, imprezy integracyjne, kolacje dla pracowników oraz klientów. Leśna Radość ze względu na zadawalającą lokalizację (Jura, Zalew Poraj) i bogatą ofertę atrakcji oraz obszerną bazę noclegową to idealna propozycja dla firm znajdujących się nie tylko w bliskiej okolicy (Częstochowa, Myszków, Zawiercie) ale również dla tych, które zlokalizowane są na terenie Śląska i innych regionów kraju.

01W8N9528
02dsc0038
0320190531130543
04DJI0491cut

Zainteresowanym firmom polecamy również nasz drugi, bardziej kameralny ośrodek Jurajska Przystań, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Leśnej Radości (również w miejscowości Jastrząb) i posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Poraj z własnym pomostem dla jednostek pływających.