Strefa Rekreacji

Leśna Radość dysponuje szeroką ofertą dla osób preferujących wypoczynek w formie aktywnej.
Nasza Strefa Rekreacji oferuje: odkryty basen, kort tenisowy, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, stół do ping-ponga.
W upalne dni schłodzenie i wytchnienie można znaleźć w zewnętrznym basenie na świeżym powietrzu, który wraz z brodzikiem stanowi idealną propozycję dla miłośników wodnych atrakcji w każdym wieku. Nasz odkryty, strzeżony basen ma wymiary: 18 x 8 metrów i jest jedynym dostępnym w tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest czynny w sezonie letnim. To niewątpliwie największa atrakcja dla naszych najmłodzych Gości, którzy mogą bezpiecznie korzystać z kąpieli, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników. W tym samym miejscu znajduje się dodatkowy mniejszy płytki basen-brodzik o wymiarach 8 x 6 metrów. Baseny zostały ogrodzone estetyczną, drewnianą palisadą i w ten sposób został wydzielony zielony teren do plażowania, na którym Goście mogą czuć się swobodnie, korzystając z opalania i kąpieli. Na tym terenie są dostępne leżaki, zorganizowany został również punkt sprzedaży zimnych napojów i lodów. Wszystkie atrakcje: kort, boiska, basen znajdują się na naszym rozległym, zielonym terenie i są wkomponowane w bujną szatę rośliną z przewagą sosnowego lasu. Śpiew ptaków, czyste powietrze, cisza niezmącona odgłosami wielkomiejskiej wrzawy czynią naszą Strefę Rekreacji niezwykle atrakcyjną.

CENNIK:
BASEN (czerwiec - sierpień): dla Gości Ośrodka bezpłatnie, Goście z zewnątrz: 20 zł/dzień - osoba dorosła, 15 zł/dzień - dzieci
KORT TENISOWY: dla Gości Ośrodka 1h bezpłatnie, 50zł/h dla Gości indywidualnych
ROWERY: tylko dla Gości Ośrodka 30 zł/dzień, 5 zł/h

01DCS2999
0220190531130543
0320190531135305
0420190709155438

Leśna Radość w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj do doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę, bliskość natury, ale również dla tych, którzy w takim otoczeniu nie stronią od aktywnego wypoczynku. Nasze strefy rekreacji, rozrywki, fitness zadowolą amatorów sportów i relaksu, miłośników kąpieli wodnych i słonecznych. Pasjonatom wycieczek krajoznawczych i spacerów z pewnością przypadnie do gustu bliskie otoczenie, jak i dalsza, niezwykle malownicza okolica (Jura Krakowsko-Częstochowska).
Serdecznie zapraszamy do Leśnej Radości na udany wypoczynek blisko natury!

W bliskiej okolicy znajduje się nasz drugi obiekt wypoczynkowy Jurajska Przystań, z bezpośrednim dostępem do zalewu Poraj. Posiada własny pomost do cumowania jednostek pływających, małą plażę oraz mniejszy kameralny basen zewnętrzny i balie kąpielowe.