Wystrzałowe Andrzejki w Leśnej Radości

Andrzejki w Leśnej Radości z DJ Jaro. Jastrząb koło Poraja

Zabawa Andrzejkowa w leśnym klimacie

Na parkiet zaprasza DJ Jaro!

Zapraszamy na wystrzałową zabawę andrzejkową do Leśnej Radości zlokalizowanej w Jastrzębiu nieopodal zalewu Poraj. Gościom z pewnością spodoba się duża, atrakcyjnie zaaranżowana sala bankietowa oraz wygodna baza noclegowa zlokalizowana na rozległym zielonym terenie naszego ośrodka.
Polecamy wszystkim naszą smaczną kuchnię, serwujemy trzy gorące posiłki, do tego zimną płytę na bogato, pyszne ciasta, kawę, herbatę, napoje,  0,5 l. alkoholu na parę. Szalone Andrzejki obiecuje popularny DJ JARO, który zagra na naszej imprezie. To wszystko cenie 300 zł od pary lub 150 zł. od osoby. Mamy jeszcze wolne miejsca. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonów: 795 423 716 lub 662 103 227.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu na terenie Leśnej Radości w atrakcyjnej cenie. Przytulne, dobrze wyposażone pokoje z łazienkami znajdują się w dwukondygnacyjnych pawilonach wkomponowanych w  leśne otoczenie. Amatorom dodatkowych atrakcji polecamy kręgle, bilard lub saunę.

W przypadku braku wolnych miejsc noclegowych w Leśnej Radości prosimy o kontakt z naszym drugim obiektem Jurajska Przystań, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie, również w miejscowości Jastrząb. Można rezerwować noclegi w nowoczesnych i komfortowych domkach lub wygodnych pokojach w budynku głównym. Gościom polecamy spacery nad zalewem Poraj (posiadamy własny pomost do cumowania jednostek pływających) oraz doskonałe na chłodne jesienne dni — balie kąpielowe.

Serdecznie zapraszamy na Andrzejki 30 listopada 2019r. o godzinie 19:00.
Dobra zabawa gwarantowana!