Weekend za pół ceny w Leśnej Radości

Weekend za pół ceny. Przytulne pokoje z łazienkami -50% rabatu na nocleg. Leśna Radość- Jastrząb obok Zalew Poraj.

Jesienny wypoczynek w sercu Jury

Wygodny nocleg w przytulnych pokojach z 50% rabatem!

Leśna Radość przyłączyła się do VII edycji ogólnopolskiej akcji:
POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY!
Udzielamy 50% rabatu na naszą ofertę noclegową w dniach 22-24 listopda 2019r.
Rozległy, zadbany zielony teren naszego ośrodka oraz atrakcyjny o każdej porze roku malowniczy Zalew Poraj, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom spacerów i spokojnego wypoczynku. Amatorom aktywnego wypoczynku polecamy dodatkowe atrakcje znajdujące się na terenie naszego obiektu: strefę rozrywki, fitness i rekreacji. W jesienne dni szczególnie zachęcamy Gości do skorzystania z relaksu w saunach (suchej i parowej).

Wygodne noclegi w sercu Jury Krakowsko–Częstochowskiej są wyśmienitą bazą wypadową do wycieczek i ekspoloracji okolicznych krasowych atrakcji na Szlaku Orlich Gniazd. Przytulne pokoje z łazienkami zlokalizowane są w dwukondygnacyjnych pawilonach, każdy pokój posiada własny balkon z ładnym widokiem na sosnowe, leśne otoczenie i sieć ścieżek spacerowych. Nasz ośrodek jest przyjazny dla zwierząt. Istnieje możliwość rezerwacji pobytu dla czworonogów po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem obiektu. Na terenie ośrodka jest dostępny bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi i jest nieodpłatny. Goście mogą również nieodpłanie skorzystać z parkingu.
Leśna Radość to recepta na udany wypoczynek i wygodny nocleg na Jurze.

Zapraszamy na weekend za pół ceny!

POLSKA ZOBACZ WIECEJ!

W przypadku braku miejsc noclegowych polecamy nocleg na terenie naszego drugiego, bardziej kameralnego obiektu Jurajska Przystań, który zlokalizowany jest nieopodal, nad Zalewem Poraj (również uczestniczy w akcji: Weekend za pół ceny).