Leśna Radość zaprasza na orzeźwienie w letnim basenie

Odkryty basen letni w Leśnej Raości. Jastrząb k/ Poraja, Jura Krakowsko- Częstochowska

Odkryty basen Jastrzębiu koło Poraja już czynny!

Zapraszamy amatorów kąpieli od godz. 9:00 do 19:00.

Leśna Radość na terenie swojego ośrodka uruchomiła zewnętrzny basen na świeżym powietrzu. To doskonała propozycja na upalne dni na schłodzenie i wytchnienie dla amatorów kąpieli wodnych i słonecznych w każdym wieku. Nasz odkryty basen ma wymiary: 18 x 8 metrów i jest jedynym dostępnym w tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To niewątpliwie największa atrakcja dla najmłodzych, którzy w naszym ośrodku mogą bezpiecznie korzystać z kąpieli, gdyż są pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników. Dla nich właśnie przeznaczony jest dodatkowy mniejszy płytki basen - brodzik o wymiarach 8 x 6 metrów. Baseny zostały ogrodzone estetyczną drewnianą palisadą i w ten sposób został wydzielony zielony teren do plażowania, na którym Goście mogą czuć się swobodnie korzystając z opalania i kąpieli. Na tym terenie są dostępne leżaki, zorganizowany został również punkt sprzedaży zimnych napojów i lodów.
Basen jest dostępny dla Gości wypoczywających na terenie ośrodka (nieodpłatnie jako bonus do noclegów powyżej 3 dni), jak i również dla tych, którzy tylko chcą skorzystać z kąpieli w Leśnej Radości.

CENNIK
Bilet normalny - 15 zł./dzień
Bilet ulgowy - 8 zł./dzień (dla dzieci do 7 roku życia)
Wynajem leżaka - 10 zł./dzień

Pobliski zalew Poraj od lat jest oblegany przez amatorów sportów wodnych i wędkarstwa ale kąpiele w akwenie są niewskazane. Odkryty basen w Leśnej Radości w Jastrzębiu koło miejscowości Poraj to doskonała oferta dla osób, które cenią sobie bezpieczne kąpiele w czystej wodzie. Gwarnatujemy świeże powietrze, bliskość natury, gdyż teren na którym zlokalizowany jest nasz obiekt jest wkomponowany w pachnące sosnowe otoczenie. Zapraszamy wszystkich nie tylko na basen ale również na weekendowy lub dłuższy wypoczynek. Nasze strefy rekreacji, rozrywki, fitness zadowolą amatorów sportu i relaksu, miłośników kąpieli wodnych i słonecznych. Pasjonatom wycieczek krajoznawczych i spacerów z pewnością przypadnie do gustu bliskie otoczenie, jak i dalsza, niezwykle malownicza okolica (Jura Krakowsko-Częstochowska).
Leśna Radość zaprasza na letnie orzeźwienie i udany wypoczynek blisko natury!