Firmowe imprezy wigilijne

Wigilie firmowe w Leśnej Radości na Firmowe Wigilie w Leśnej Radości na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej

Wyjątkowe świąteczne spotkania w Leśnej Radości


Tradycyjna Wigilia dla firm w leśnym, sosnowym zaciszu

Leśna Radość zachęca do zapoznania się z wyjątkową ofertą:
Okazjonalne Imprezy Biznesowe - FIRMOWA WIGILIA. Leśny klimat w otoczeniu sosnowych lasów, tuż obok Zalewu Poraj, z dala od miejskiej wrzawy, świąteczny wystrój bankietowej sali i pyszne menu przygotowane przez naszego szefa kuchni z pewnością zaspokoji gusta i podniebienia naszych Gości.

Firmowa impreza wigilina to wyjątkowa okazja do spędzenia sympatycznych chwil z kolegami z pracy w świątecznej atmosferze. Integracja w duchu nachodzących Świąt Bożego Narodzenia to doskonały pomysł na relaks z dala od stresów dnia codziennego i szansa na pozyskanie nowej pozytywnej energii. Wigilijny nastrój sprzyja naturalnie budowaniu właściwych ciepłych relacji i więzi międzyludzkich. Leśna Radość dysponuje dużą, gruntownie odnowioną i atrakcyjnie zaaranżowaną salą bankietową, która może przyjąć nawet 150 osób. Dlatego idealnie sprawdzają się tutaj: szkolenia, konferencje a nawet zjazdy i kongresy.  Obszerna baza noclegowa (wygodne pokoje z łazienkami w dwu-kondygnacyjnych pawilonach), dwie dodatkowe sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem oraz liczne atrakcje znajdujące się na terenie obiektu i w okolicy (Jura Krakowsko-Częstochowska), czynią Leśną Radość niezwykle atrakcyjnym miejscem do organizacji imprez firmowych i integracyjnych. To doskonała propozycja dla firm zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie (Częstochowa, Zawiercie Myszków) z terenu Śląska i innych regionów, które zdecydują się na Firmową Wigilię z atrakcyjnym pobytem na Jurze.
W bliskiej okolicy, również w Jastrzębiu koło Poraja znajduje się nasz drugi, bardziej kameralny obiekt z bezpośrednim dostępem do Zalewu Poraj i atrakcją w postaci balii kąpielowych (sala restauracyjna Jurajskiej Przystani jest przewidziana maksymalnie dla 50 osób). Zapraszamy wszystkie zaintersowane firmy do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów w naszych ośrodkach. Gwarantujemy niepowtarzalną, miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę wszystkich imprez.
Nie zwlekajcie, dzwońcie: 795 423 716 i 662 103 227
Poniżej możecie się Państwo zapoznać z propozycjami świątecznego menu w dwóch wariantach cenowych: 59 i 79 zł za osobę.

Życzymy wszystkim udanej Wigilii oraz Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!

Firmowa Wigilia-menu 59zł

Firmowa Wigilia-menu 79zł